Druk en gezellig wintersportdorp met uitdagende pistes
In de kleine oude dorpskern van Argentière hangt een plezierige sfeer. In het centrum zijn er winkels, hotels en bars. Het oude deel van het dorp verkeert nog grotendeels in oorspronkelijke staat. Argentière is op 10 km afstand van Chamonix gelegen.
Het skigebied van Argentière behoort tot één van de meest uitdagende skigebieden in de wereld. Vanwege de pistes rondom Argentière is het gebied beter geschikt voor de betere skiër en niet voor beginners. Argentière biedt meer sneeuwzekerheid dan Chamonix en is nog relatief onbekend.
Argentière is ingesteld op actieve (winter)sporters. O.a. bergbeklimmers, wandelaars, schaatsers en ijsklimmers zitten hier goed. Het dorp biedt vele mogelijkheden voor freeriders. In Argentière zijn er onbeperkte mogelijkheden voor freeriders. De Lognan bij Argentière heeft een funpark en een halfpipe.
Ook voor langlaufers zijn er volop mogelijkheden. Er zijn blauwe, rode en zwarte loipes in het gebied. Ze zijn net buiten het dorp gelegen en liggen vaak deels beschut in het bos en deels op een open vlakte. Wandelen is goed mogelijk langs de loipes. Door de lage ligging moet wel rekening worden gehouden met een kort langlaufseizoen. Van echte après-ski is geen sprake in Argentière.
Ga naar het tabblad accommodaties om ons aanbod aan chalets en appartementen in Argentière te bekijken.
0 resultatenskivakanties
Sorteren
Aanbevolen
Helaas, je zoekopdracht heeft 0 resultaten opgeleverd.