Onze accommodaties worden ingedeeld in verschillende kwaliteitscategorieën. Het vermelde aantal sterren is een indicatie van de kwaliteit van de accommodatie.
Toekenning van het aantal sterren gebeurt op basis van onder andere de volgende punten: inrichting, uiterlijk, aantal vierkante meters, ligging, staat van onderhoud, enz. Het aantal toegekende sterren ligt tussen 1 en 5.
Modern chalet in Morgins, 550 meter van de skilift
internet via Wi-Fi
wasmachine
8 pers.
4
slaapk.
4
badk.
140 m²
Algemene omschrijving
Chalet La Scie ligt in Morgins, een sfeervol wintersportdorp in het enorme Frans-Zwitserse skigebied Les Portes du Soleil (650 km piste). Het chalet ligt op slechts 550 meter van de stoeltjeslift La Foilleuse die je in de richting van Champoussin brengt, bij deze lift is een groot parkeerterrein. Op 1,5 kilometer vanaf het chalet is de stoeltjes lift Le Corbeau, deze lift brengt je naar het skigebied van Châtel. Bij goede sneeuwcondities is het mogelijk om vanaf de stoeltjeslift Le Corbeau terug naar de stoeltjeslift La Foilleuse te skiën.
Morgins is een gezellig dorp met alle benodigde voorzieningen voor een geslaagde wintersportvakantie. In het centrum vind je o.a. twee kleine supermarkten, sportwinkels met skiverhuur, diverse restaurants en (après-ski)bars, kinderopvang, skischolen en een schaatsbaan. Er is ook een oefenweide in het dorp, waar de allerkleinste spelenderwijs kunnen leren skiën. Het centrum ligt ongeveer 600 meter van het chalet vandaan. Voor meer voorzieningen, waaronder een grote supermarkt, kun je uitwijken naar het 5 km verderop gelegen dorp Châtel.
Chatel la Scie beschikt over een wasmachine, droger, gratis Wi-Fi en een skiberging in de kelder. Vier parkeerplaatsen bij het chalet.
Op de begane grond is de woonkamer met twee comfortabele zithoeken, waarvan één met televisie. Keuken met o.a. een eettafel, oven, magnetron, vriezer en een vaatwasser.
Op de eerste verdieping zijn vier slaapkamers, waarvan drie met ieder een 2-persoonsbed en en-suite badkamer met douche en toilet. Eén slaapkamer met een 2-persoonsbed en en-suite badkamer met douche en toilet, toegang tot het balkon.
een heel mooie authentieke chalet, volledig uitgerust. Skilift van Morgins is nog net binnen bereik om te voet te doen. Maar het ligt ook dicht bij de Franse grens om door te steken naar Chatel.
Borg accommodatie (€ 535,- contant ter plaatse te voldoen)
Huisdieren zijn niet toegestaan
Kinderbed, bij boeking aan te vragen (kosteloos)
Kinderstoel, bij boeking aan te vragen (kosteloos)
De genoemde plaatselijke kosten zijn vrijwel altijd in Zwitserse franken te voldoen. Deze kosten zijn met zorg samengesteld, maar blijven mede wegens een veranderlijke wisselkoers indicatief.