Chalet Le Roc is een gezellig chalet met een rustige ligging in het sfeervolle wintersportdorp Châtel. Op ca. 1,5 kilometer afstand ligt de Linga-stoeltjeslift, die je naar het skigebied Linga/Pré-la-Joux brengt. Vanuit hier kun je mooie skitochten maken en via pistes en twee verbindende stoeltjesliften verder skiën richting het skigebied Super Châtel. Vanuit beide skigebieden is het bovendien mogelijk om de grens met Zwitserland over te steken, waardoor je tijdens je skidag zowel in Frankrijk als Zwitserland kunt skiën. Met maar liefst 650 kilometer aan pistes in Les Portes du Soleil is er volop afwisseling en kun je iedere dag weer een ander deel van dit enorme skigebied ontdekken! De skibushalte ligt op ca. 150 meter van het chalet. Vanaf hier kun je gemakkelijk de skibus naar de skilift nemen en aan je skidag beginnen.
Het centrum van Châtel is op ca. 4 km afstand en heeft een ruim aanbod aan voorzieningen zoals diverse winkels, restaurants en bars, een kinderopvang en skischool. Op ca. 1,5 km zijn een aantal sportwinkels en een restaurant te vinden.
Na een mooie dag op de piste kun je heerlijk ontspannen in de buiten whirlpool van Chalet Le Roc. Ook binnen is het gezellig, want in de woonkamer vind je een open haard waar je lekker kunt opwarmen en de avond ontspannen kunt afsluiten. Verder is er Wi-Fi aanwezig en beschikt het chalet over een skiberging met skischoendrogers, zodat je je skispullen gemakkelijk kunt opbergen. Bij het chalet zijn bovendien drie parkeerplaatsen beschikbaar.
Chalet le Roc wordt inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd! Dit houdt in dat de cateringstaf heerlijke maaltijden voor je bereidt. Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken en kunt volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft.
De getoonde foto's zijn deels impressie- en voorbeeldfoto's en kunnen daarom iets afwijken van de werkelijkheid, aangezien het chalet momenteel wordt gerenoveerd.
Het chalet is verdeeld over meerdere verdiepingen.
Gezellige woonkamer met een fijne zithoek, televisie en openhaard.
Vier slaapkamers, waarvan twee met ieder een 2-persoonsbed (160 x 200). Slaapkamer met een 2-persoonsbed (kunnen uit elkaar geschoven worden tot twee 1-persoonsbedden). De vierde slaapkamer heeft een 2-persoonsbed (140 x190) en een 1-persoonsbed er boven. Alle vier de slaapkamers hebben een eigen badkamer met douche en toilet.
De staff heeft op de begane grond een eigen appartement.
| Plaats | Châtel - Plattegrond |
|---|---|
| Skigebied | Les Portes du Soleil - Frankrijk |
| Afstand vanaf Brussel | 720 kilometer |
| Afstand tot winkel(s) | 1500 meter |
| Afstand tot restaurant of bar | 1500 meter |
| Afstand tot piste | 1500 meter |
| Afstand tot skilift | 1500 meter (Du Linga) |
| Afstand tot skibushalte | 150 meter |
Deze kaart geeft een indicatie van de ligging van onze accommodaties. De exacte locatie kan enigszins afwijken.
Laat je e-mailadres achter en je ontvangt een bericht zodra deze accommodatie te boeken is voor 2026/2027.
Gebaseerd op 635 reviews