Onze accommodaties worden ingedeeld in verschillende kwaliteitscategorieën. Het vermelde aantal sterren is een indicatie van de kwaliteit van de accommodatie.
Toekenning van het aantal sterren gebeurt op basis van onder andere de volgende punten: inrichting, uiterlijk, aantal vierkante meters, ligging, staat van onderhoud, enz. Het aantal toegekende sterren ligt tussen 1 en 5.
Appartement in Châtel, centraal gelegen op 400 meter van de skilift
Internet via Wi-Fi
Wasmachine
Inclusief skipas
6 - 7 pers.
3
slaapk.
1
badk.
55 m²
Algemene omschrijving
Résidence Echo des Montagnes is centraal gelegen in Châtel, op slechts 100 meter afstand van het centrum. In dit sfeervolle centrum vind je vele gezellige barretjes en restaurants, diverse winkels en allerlei andere voorzieningen. Ook skischolen en kinderopvang vind je in het dorp. De Super Châtel cabinelift ligt op ca. 400 meter afstand van het appartement en geeft je toegang tot het immense skigebied van Les Portes du Soleil.
In het dorp rijden gratis skibussen. Vanuit het centrum van Châtel kun je ook de skibus nemen naar de Linga stoeltjeslift of Télésiège de Pré-La-Joux (richting Avoriaz).
Résidence Echo des Montagnes is gebouwd in chalet-stijl en is onderverdeeld in meerdere appartementen. De appartementen zijn netjes ingericht en beschikken o.a. over Wi-Fi en een balkon of terras. Er is een gezamenlijke ruimte met een wasmachine en droger en parkeergelegenheid aanwezig.
Woonkamer met een 1-persoonsslaapbank met uitschuifbed, eettafel en televisie. Keuken met o.a. een oven, waterkoker, koffiezetapparaat (filter), koelkast en een vaatwasser.
Twee slaapkamers, waarvan één met een 2-persoosnbed en één met twee 1-persoonsbedden. Mezzanine met twee 1-persoonsbedden (deze kamer heeft een schuin dak). Badkamer met bad en een apart toilet.
Dit appartement beschikt over één parkeerplaats.
Hoewel dit appartement over meer slaapplaatsen beschikt, is de maximale toegestane bezetting 7 personen.
Ruim huis met voldoende opbergruimte. Grote berging voor de ski's. 1 badkamer is erg klein met te kleine wastafel. De eigenaar regelt de verwarming, zodoende was het op koude dagen te koud overdag. ( met 3 kleine kinderen is dit niet aangenaam) Ook na melding hiervan veranderde er niets. Tegen de avond werd het weer warmer. Veel serviesgoed, bestek e.d
De accomodatie vonden wij echt ruim en zeer geschikt voor 8 personen. De keuken is basic, maar prima voor een skivakantie. Ik zou zeker een scherp koksmes meenemen van thuis! De woonkamer is niet zo geschikt als slaapkamer door de ligging van het appartement aan de drukke weg. Teveel last van lawaai en koplampen. Vandaar dat wij het appartement zeer geschikt vinden voor 8 personen. De 1-persoonsbedden zijn kort (190 cm) en er zijn geen dekbedden maar dekens. Voor de rest is het helemaal top.
Prijs kwaliteit is erg goed. Afstand tot de skilift is te doen als je een skibox huurt bij de skibaan (50 euro voor een box voor 5 personen voor 1 week). Anders moet je toch wel een tijdje lopen (bergopwaarts) met ski's en skischoenen.
Goed gelegen,vlak bij centrum en busstation. Ruim genoeg voor ons gezelschap van 8 volwassenen en een baby. Zeer royale keukenuitrusting,prima WiFi signaal.
Gezellig huis, prima keuken uitrusting, ontbreken van dekbedden die in Nederlandse dekbedovertrekken passen is wel prettiger dan sprei of deken in overtrek te moeten doen.
Verder is het vermelden dat twee persoonsbed een twijfelaar is met 1 matras ook fijn om te weten als je eigen beddengoed mee moet nemen.
Prima huis om met een groep vrienden/familie te verblijven. Dicht bij winkels en skibus. Genoeg ruimte binnen voor 7 of 8 mensen, het verkeer gaat alleen erg dicht langs het huis wat betekent dat je de ramen 's nachts dicht moet hebben.
Ontvangst ter plaatse
8
Ligging van de accommodatie
8
Comfort / inrichting
7
Hygiëne / schoonmaak
8
Faciliteiten in en rondom de accommodatie
7
Prijs / kwaliteitverhouding
7
Totaaloordeel
8
7,0Ton van der Wardt met 6 vrienden, allen 55+, februari 2014
Variant:
8 - 10 pers.
Ligging tov plaats en liften(skibus) is goed. geen verwarmde skischoen opslag
mooi ruim appartement, grote woon/eetkamer, ruime keuken. slaapkamers voldoende. 4e slaapkamer met zeer laag plafond, met een kleine/smalle deur. skigondel, restaurants en cafe's op loopafstand
Ontvangst ter plaatse
8
Ligging van de accommodatie
8
Comfort / inrichting
8
Hygiëne / schoonmaak
8
Faciliteiten in en rondom de accommodatie
7
Prijs / kwaliteitverhouding
8
Totaaloordeel
8
9,0Jeroen Gerla, februari 2011
Variant:
8 - 10 pers.
Super accommodatie, ligging is perfect (tov pistes en winkels etc) het chalet is van alle gemakken voorzien waaronder 2 wc's en 2 badkamers, slaapkamers zijn groot genoeg en zeker de woonkamer met openkeuken is erg sfeervol en dat allemaal in een meer dan fijn skigebied. Absoluut een aanrader!
De prijzen in de prijstabel zijn per persoon en inclusief een skipas. Wil iemand geen skipas of heeft een kind/senior recht op een skipaskorting? Bekijk dan hier alle kortingen op de skipassen. Ook staan hier de prijzen voor eventuele skipasuitbreidingen aangegeven.
Staat er geen bedrag genoemd? Selecteer dan eerst de gewenste aankomstdatum. De skipas Châtel is geldig voor het hele skigebied van Châtel. Dit bestaat uit de liften van Châtel, Torgon, La Chapelle d'Abondance en de "Le Corbeau-sector" bij Morgins.
De voordelen:
- Je huurt materiaal voor 7 dagen en betaalt slechts 6 dagen.
- Je betaalt een aantrekkelijke prijs die lager is dan bij huur ter plaatse.
- Het materiaal wordt goed onderhouden en is volledig geprepareerd bij afname.
- Als je gehuurde ski's of schoenen niet bevallen kun je ze zonder problemen omruilen.
Ski materiaal op niveau:
Het materiaal is verdeeld in diverse categorieën, afhankelijk van ervaring en wensen van de wintersporter.
- Categorie Zilver (Evolution): voor de beginnende en licht gevorderde skiër met een aantal weken ski-ervaring; de nieuwere modellen ski’s & schoenen; keuze uit meerdere modellen carve ski’s.
- Categorie Goud (Sensation): voor de gevorderde skiër; de nieuwe modellen ski’s & schoenen; mogelijkheid om tijdens de week van materiaal of materiaaltype te wisselen (keuze uit beschikbaar materiaal).
- Categorie Excellent (Excellence): voor de veeleisende en gevorderde skiër; de allernieuwste topmodellen ski’s & schoenen; mogelijkheid om tijdens de week van materiaal of materiaaltype te wisselen (keuze uit beschikbaar materiaal).
De voordelen:
- Je huurt materiaal voor 7 dagen en betaalt slechts 6 dagen.
- Je betaalt een aantrekkelijke prijs die lager is dan bij huur ter plaatse.
- Het materiaal wordt goed onderhouden en is volledig geprepareerd bij afname.
- Als je gehuurde ski's of schoenen toch niet bevallen, kun je ze zonder problemen omruilen.
Ski materiaal voor kinderen t/m 13 jaar:
Het materiaal is verdeeld in diverse categorieën, afhankelijk van leeftijd en ervaring van het kind.
- Categorie Mini Kid; voor beginnende skiërtjes tot en met 5 jaar oud; standaard modellen, goed onderhouden en professioneel afgesteld.
- Categorie Toekomst (Espoir): voor beginnende kinderen in de leeftijd van 6 t/m 11 jaar; standaard modellen, goed onderhouden en professioneel afgesteld.
- Categorie Kampioen (Champion): voor de meer gevorderde skiërtjes in de leeftijd van 6 t/m 13 jaar; de nieuwere modellen ski’s & schoenen; keuze uit meerdere modellen carve-ski’s.
De voordelen:
- Je huurt materiaal voor 7 dagen en betaalt slechts 6 dagen.
- Je betaalt een aantrekkelijke prijs die lager is dan bij huur ter plaatse.
- Het materiaal wordt goed onderhouden en is volledig geprepareerd bij afname.
- Als je gehuurde snowboard of boots niet bevallen kun je ze zonder problemen omruilen.
Snowboard materiaal op niveau:
Het materiaal is verdeeld in twee categorieën, afhankelijk van ervaring en wensen van de wintersporter.
- Categorie Zilver (Evolution): voor zowel de beginnende als gevorderde snowboarder; de nieuwere modellen snowboard & boots; keuze uit meerdere modellen.
- Categorie Goud (Sensation): voor de veeleisende en gevorderde snowboarder; de nieuwste topmodellen snowboards & boots; mogelijkheid om tijdens de week van materiaal of materiaaltype te wisselen (keuze uit beschikbaar materiaal).
De voordelen:
- Je huurt materiaal voor 7 dagen en betaalt slechts 6 dagen.
- Je betaalt een aantrekkelijke prijs die lager is dan bij huur ter plaatse.
- Het materiaal wordt goed onderhouden en is volledig geprepareerd bij afname.
- Als je gehuurde ski's of schoenen niet bevallen kun je ze zonder problemen omruilen.
Snowboard materiaal voor kinderen t/m 13 jaar:
- Categorie Kampioen (Champion): voor de snowboarders in de leeftijd van ca. 6 t/m 13 jaar; de nieuwere modellen snowboard & boots.