Appartement W2050

Klassering Chalet.be

Onze accommodaties worden ingedeeld in verschillende kwaliteitscategorieën. Het vermelde aantal sterren is een indicatie van de kwaliteit van de accommodatie.

Toekenning van het aantal sterren gebeurt op basis van onder andere de volgende punten: inrichting, uiterlijk, aantal vierkante meters, ligging, staat van onderhoud, enz. Het aantal toegekende sterren ligt tussen 1 en 5.

Klantwaardering

8,0 Erg goed 1 1 review

Luxe appartementen met sauna in Belle Plagne, op 50 m van de piste

  • Aan de piste
  • Huisdieren op aanvraag
  • Internet via Wi-Fi
  • Sauna (privé)
  • Inclusief skipas
8 - 10 pers.
4 slaapk.
3 badk.
98

Algemene omschrijving

Indeling

Ligging

Reviews

8,0 Review: Erg goed
, gebaseerd op 1 review
Ontvangst ter plaatse 7,0
Ligging van de accommodatie 4,0
Comfort / inrichting 10
Hygiëne / schoonmaak 10
Faciliteiten in en rondom de accommodatie 8,0
Prijs / kwaliteitverhouding 8,0
Totaaloordeel 8,0
8,0 maart 2025

We hadden een baby bij. De lift ging niet naar onze verdieping wat heel wat problemen gaf met kinderwagen en andere spullen. Ook wandelingen maken met een kinderwagen in belle plagne is niet zo evident met de vele trappen die je tegenkomt. Voor ons als volwassenen was het een heerlijke locatie met leuke winkels en bars eetgelegenheid en een ideale startplaats voor het skien. Het appartement was zeer ruim en zeer verzorgd. Het was weer een hele fijne skivakantie.

Ontvangst ter plaatse 7
Ligging van de accommodatie 4
Comfort / inrichting 10
Hygiëne / schoonmaak 10
Faciliteiten in en rondom de accommodatie 8
Prijs / kwaliteitverhouding 8
Totaaloordeel 8

Extra te boeken Bereken prijs incl. extra's

Skipasaanpassingen

Skipasaanpassingen

De prijzen in de prijstabel zijn per persoon en inclusief een skipas. Wil iemand geen skipas of heeft een kind/senior recht op een skipaskorting? Bekijk dan hier alle kortingen op de skipassen. Ook staan hier de prijzen voor eventuele skipasuitbreidingen aangegeven.

Staat er geen bedrag genoemd? Selecteer dan eerst de gewenste aankomstdatum.
De skipas La Plagne is geldig voor het hele skigebied van La Plagne.
Met een Paradiski Illimité skipas kun je de oversteek maken naar Les Arcs d.m.v. de Vanoise Express cabinelift en maak je gebruik van het hele Paradiski skigebied. Daarnaast is de Paradiski Illimité skipas al op de middag voor de dag van ingang geldig (vanaf 12.30 uur), die middag kun je al de eerste pistes gaan verkennen!

 
Prijs
Korting geen skipas
 
Kind t/m 4 jaar (6-dgn La Plagne / vanaf dag na aankomst)
 
Kind 5 t/m 12 jaar (6-dgn La Plagne / vanaf dag na aankomst)
 
Senior 65 t/m 74 jaar (6-dgn La Plagne / vanaf dag na aankomst)
 
Senior vanaf 75 jaar (6-dgn La Plagne / vanaf dag na aankomst)
 
7-dgn La Plagne (vanaf aankomstdag)
 
7-dgn La Plagne (vanaf dag na aankomst)
 
8-dgn La Plagne (vanaf aankomstdag)
 
6-dgn Paradiski Illimité (vanaf dag na aankomst)
 
7-dgn Paradiski Illimité (vanaf aankomstdag)
 
7-dgn Paradiski Illimité (vanaf dag na aankomst)
 
8-dgn Paradiski Illimité (vanaf aankomstdag)
 

Foto's

Foto's, video's en plattegronden zijn indicatief en verlenen geen rechten.