Chalet-appartement Les Balcons de Val Cenis Village

Klassering Chalet.be

Onze accommodaties worden ingedeeld in verschillende kwaliteitscategorieën. Het vermelde aantal sterren is een indicatie van de kwaliteit van de accommodatie.

Toekenning van het aantal sterren gebeurt op basis van onder andere de volgende punten: inrichting, uiterlijk, aantal vierkante meters, ligging, staat van onderhoud, enz. Het aantal toegekende sterren ligt tussen 1 en 5.

Klantwaardering

8,0
Erg goed 363 363 reviews

Mooie appartementen aan piste en op loopafstand van centrum Val Cenis

  • Whirlpool / bubbelbad
  • Aan de piste
  • Huisdieren toegestaan (op aanvraag)
  • Internet via Wi-Fi
  • Open haard / houtkachel
  • Sauna (gemeenschappelijk)
  • Zwembad
  • Inclusief skipas
8 - 10 pers.
4 slaapk.
5 badk.
90

Algemene omschrijving

Indeling

Ligging

Reviews

8,0
Erg goed
363 reviews
Geverifieerd
Ontvangst ter plaatse 8,0
Ligging van de accommodatie 8,8
Comfort / inrichting 7,7
Hygiëne / schoonmaak 7,3
Faciliteiten in en rondom de accommodatie 8,0
Prijs / kwaliteitverhouding 8,0
Totaaloordeel 8,0
9,0 Anoniem maart 2026 Variant: 12 - 14 pers.

Ontvangst ter plaatse 8
Ligging van de accommodatie 10
Comfort / inrichting 6
Hygiëne / schoonmaak 6
Faciliteiten in en rondom de accommodatie 8
Prijs / kwaliteitverhouding 10
Totaaloordeel 9
9,0 Dirk maart 2026 Variant: 8 - 10 pers. (deze variant)

de accomodatie beantwoorde in het algemeen zeker aan onze verwachtingen, ook goed dat het skikot dicht bij de piste lag, zeer gemakkelijk

Ontvangst ter plaatse 8
Ligging van de accommodatie 9
Comfort / inrichting 9
Hygiëne / schoonmaak 9
Faciliteiten in en rondom de accommodatie 8
Prijs / kwaliteitverhouding 8
Totaaloordeel 9
9,0 Anoniem maart 2026 Variant: 12 - 14 pers.

Ontvangst ter plaatse 8
Ligging van de accommodatie 10
Comfort / inrichting 8
Hygiëne / schoonmaak 9
Faciliteiten in en rondom de accommodatie 9
Prijs / kwaliteitverhouding 8
Totaaloordeel 9
7,0 Elke maart 2026 Variant: supérieur

Groot appartement. Faciliteiten zoals zwembad zijn heel fijn. Sherpa dichtbij, skipiste op loopafstand. Maar vuil en verouderd.

Ontvangst ter plaatse 7
Ligging van de accommodatie 7
Comfort / inrichting 7
Hygiëne / schoonmaak 5
Faciliteiten in en rondom de accommodatie 8
Prijs / kwaliteitverhouding 8
Totaaloordeel 7
9,0 Barbara Schizzarotto maart 2026 Variant: 12 - 14 pers.

Zeer ruime chalets, met alle comfort en benodigdheden. Het Spa gedeelte is zeker een meerwaarde.

Ontvangst ter plaatse 10
Ligging van de accommodatie 10
Comfort / inrichting 10
Hygiëne / schoonmaak 7
Faciliteiten in en rondom de accommodatie 10
Prijs / kwaliteitverhouding 10
Totaaloordeel 9
9,0 Anoniem februari 2026 Variant: supérieur

Ontvangst ter plaatse 9
Ligging van de accommodatie 9
Comfort / inrichting 8
Hygiëne / schoonmaak 5
Faciliteiten in en rondom de accommodatie 8
Prijs / kwaliteitverhouding 8
Totaaloordeel 9
9,0 Anoniem februari 2026 Variant: met cabine

Ontvangst ter plaatse 10
Ligging van de accommodatie 10
Comfort / inrichting 9
Hygiëne / schoonmaak 9
Faciliteiten in en rondom de accommodatie 9
Prijs / kwaliteitverhouding 9
Totaaloordeel 9
8,0 Anoniem januari 2026 Variant: 14 - 16 pers.

Spa inbegrepen en is heel fijn. Wel op zaterdag en woensdag alleen toegankelijk voor platinum mensen (dus niet dit appartement). De banken zijn verouderd en zitten niet bepaald lekker. Hetzelfde voor de eetkamer stoelen. Bedden zijn prima en voor deze prijs kan je er niet veel van vinden. Keuken is wat klein om voor 16 personen te koken, maar de extra koelkast laat wel blijken dat ze aan grote hoeveelheden eten hebben gedacht.

Ontvangst ter plaatse 10
Ligging van de accommodatie 10
Comfort / inrichting 7
Hygiëne / schoonmaak 9
Faciliteiten in en rondom de accommodatie 10
Prijs / kwaliteitverhouding 10
Totaaloordeel 8
9,0 Anoniem januari 2026 Variant: 4 - 6 pers.

Ontvangst ter plaatse 9
Ligging van de accommodatie 10
Comfort / inrichting 8
Hygiëne / schoonmaak 9
Faciliteiten in en rondom de accommodatie 10
Prijs / kwaliteitverhouding 10
Totaaloordeel 9
8,0 Anoniem januari 2026 Variant: 6 - 8 pers.

Ontvangst ter plaatse 8
Ligging van de accommodatie 9
Comfort / inrichting 9
Hygiëne / schoonmaak 9
Faciliteiten in en rondom de accommodatie 8
Prijs / kwaliteitverhouding 10
Totaaloordeel 8
8,0 Anoniem januari 2026 Variant: 12 - 14 pers.

Ontvangst ter plaatse 8
Ligging van de accommodatie 9
Comfort / inrichting 8
Hygiëne / schoonmaak 8
Faciliteiten in en rondom de accommodatie 9
Prijs / kwaliteitverhouding 8
Totaaloordeel 8
9,0 Nik januari 2026 Variant: met cabine

Perfect verblijf! Ruim, goed ingedeeld en heel proper. Vlakbij de lift en sherpa. Verhuur ook vlakbij. Gratis gebruik wellness is top! Enige spijtige is 1 toilet voor 6 personen. Ik kom sowieso terug!

Ontvangst ter plaatse 10
Ligging van de accommodatie 10
Comfort / inrichting 8
Hygiëne / schoonmaak 10
Faciliteiten in en rondom de accommodatie 10
Prijs / kwaliteitverhouding 10
Totaaloordeel 9
7,0 Van Wijk januari 2026 Variant: 8 - 10 pers. (deze variant)

Goed ontvangst receptie. Heel vriendelijk personeel. Ligging appartement geweldig. Pistes, supermarkt en restaurants op loopafstand. Appartement van alle gemakken voorzien, is wel verouderd en heeft wat onderhoud nodig.

Ontvangst ter plaatse 8
Ligging van de accommodatie 8
Comfort / inrichting 6
Hygiëne / schoonmaak 6
Faciliteiten in en rondom de accommodatie 8
Prijs / kwaliteitverhouding 8
Totaaloordeel 7
10 Anoniem januari 2026 Variant: supérieur

Ontvangst ter plaatse 10
Ligging van de accommodatie 10
Comfort / inrichting 10
Hygiëne / schoonmaak 10
Faciliteiten in en rondom de accommodatie 10
Prijs / kwaliteitverhouding 9
Totaaloordeel 10
8,0 Anoniem januari 2026 Variant: 8 - 10 pers. (deze variant)

Ontvangst ter plaatse 10
Ligging van de accommodatie 10
Comfort / inrichting 8
Hygiëne / schoonmaak 6
Faciliteiten in en rondom de accommodatie 8
Prijs / kwaliteitverhouding 9
Totaaloordeel 8
9,0 Anoniem januari 2026 Variant: 5 - 7 pers.

Ontvangst ter plaatse 9
Ligging van de accommodatie 9
Comfort / inrichting 8
Hygiëne / schoonmaak 9
Faciliteiten in en rondom de accommodatie 9
Prijs / kwaliteitverhouding 9
Totaaloordeel 9
9,0 Arno Julsing januari 2026 Variant: supérieur

We gaan al jaren naar deze plek om te skiën en hebben steeds weer genoten van de ligging, service en de accommodatie. Verder zijn we zeer tevreden over de prijs/kwaliteit verhouding.

Ontvangst ter plaatse 8
Ligging van de accommodatie 9
Comfort / inrichting 8
Hygiëne / schoonmaak 8
Faciliteiten in en rondom de accommodatie 8
Prijs / kwaliteitverhouding 9
Totaaloordeel 9
5,0 Anoniem december 2025 Variant: 6 - 8 pers.

Meubilair is gedateerd, kapotte stoelen eenvoudige keuken Badkamers met bad/douche geen douche gordijn Vaak koud water uit de douche Ligging aan de piste is goed

Ontvangst ter plaatse 6
Ligging van de accommodatie 8
Comfort / inrichting 4
Hygiëne / schoonmaak 6
Faciliteiten in en rondom de accommodatie 6
Prijs / kwaliteitverhouding 6
Totaaloordeel 5
8,0 Saskia december 2025 Variant: met cabine

Beetje karig met banken om te zitten. We waren met 6 dus redelijk maar met 8 is t te weinig.

Ontvangst ter plaatse 8
Ligging van de accommodatie 9
Comfort / inrichting 7
Hygiëne / schoonmaak 7
Faciliteiten in en rondom de accommodatie 8
Prijs / kwaliteitverhouding 8
Totaaloordeel 8
8,0 Anoniem december 2025 Variant: 8 - 10 pers. (deze variant)

Ontvangst ter plaatse 8
Ligging van de accommodatie 9
Comfort / inrichting 8
Hygiëne / schoonmaak 9
Faciliteiten in en rondom de accommodatie 8
Prijs / kwaliteitverhouding 7
Totaaloordeel 8
8,0 Anoniem april 2025 Variant: 8 - 10 pers. (deze variant)

Ontvangst ter plaatse 9
Ligging van de accommodatie 9
Comfort / inrichting 8
Hygiëne / schoonmaak 8
Faciliteiten in en rondom de accommodatie 9
Prijs / kwaliteitverhouding 8
Totaaloordeel 8
7,0 Anoniem maart 2025 Variant: 12 - 14 pers.

Ontvangst ter plaatse 8
Ligging van de accommodatie 6
Comfort / inrichting 5
Hygiëne / schoonmaak 6
Faciliteiten in en rondom de accommodatie 8
Prijs / kwaliteitverhouding 8
Totaaloordeel 7
9,0 Anoniem maart 2025 Variant: supérieur

Geweldige ligging. 4 traptredes en je staat vanuit je appartement op de piste. Warme croissants binnen 80 meter handbereik. Overdag helemaal los op de pistes en ‘s avonds bijkomen in de sauna.

Ontvangst ter plaatse 9
Ligging van de accommodatie 10
Comfort / inrichting 8
Hygiëne / schoonmaak 8
Faciliteiten in en rondom de accommodatie 9
Prijs / kwaliteitverhouding 8
Totaaloordeel 9
9,0 Stolwijk maart 2025 Variant: 12 - 14 pers.

Het appartement was niet groot, maar groot genoeg voor 11 personen. Bij alle slaapkamers een eigen bad en toilet. Op de gang nog een extra toilet en douche ruimte. Het doorgeefluik van keuken naar eetkamer geweldig 😁😁 Een kleinschalig gebied met volop mogelijkheden. De tocht met de hondenslee was geweldig. Supermarkt, eet- en drinkgelegenheden voldoende. Wellness ook prima! Zeker voor herhaling vatbaar!

Ontvangst ter plaatse 10
Ligging van de accommodatie 10
Comfort / inrichting 8
Hygiëne / schoonmaak 8
Faciliteiten in en rondom de accommodatie 10
Prijs / kwaliteitverhouding 10
Totaaloordeel 9
8,0 Anoniem maart 2025 Variant: 8 - 10 pers. (deze variant)

Ontvangst ter plaatse 8
Ligging van de accommodatie 8
Comfort / inrichting 8
Hygiëne / schoonmaak 7
Faciliteiten in en rondom de accommodatie 7
Prijs / kwaliteitverhouding 8
Totaaloordeel 8
Hulp bij online boeken? Bel  +31 348 43 46 49, chat met ons of bekijk onze veelgestelde vragen.

Chalet-appartement Les Balcons de Val Cenis Village (8 - 10 pers.)

in euro's, per persoon, inclusief skipas
januari 2027februari 2027maart 2027april 2027
051219260209162330061320270613202703101724
zazazazazazazazazazazazazazazazazazazazaza
777777777777777777777
 
 
 
 
362
394
 
 
810
857
 
 
 
394
 
 
352
303
 
 
 
 
 
 
382
417
 
 
869
921
 
 
 
417
 
 
372
320
 
 
 
 
 
 
408
446
 
 
944
1002
 
 
 
446
 
 
398
343
 
 
 
 
 
 
441
483
 
 
1039
1105
 
 
 
483
 
 
431
370
 
 
 
 
 
 
486
533
 
 
1167
1244
 
 
 
533
 
 
476
408
 
 
 
 
 
 
546
601
 
 
1344
1436
 
 
 
601
 
 
536
459
 
 
 
 
 
 
639
705
 
 
1610
1726
 
 
 
705
 
 
629
537
 
 
 
 
 
 
793
878
 
 
2055
2209
 
 
 
878
 
 
783
667
 
 
 
 
 
 
1102
1224
 
 
2945
3176
 
 
 
1224
 
 
1092
928
 
 
 
 
 
 
2026
2260
 
 
5612
6074
 
 
 
2260
 
 
2016
1709
 
 
        = geselecteerd aantal personen
Klik in bovenstaande prijstabel om aankomstdatum/aantal personen te wijzigen.
zaterdag 10 april 2027 - zaterdag 17 april 2027 met 10 personen:
 
10xAccommodatie + skipas (€ 282,00 p.p.) € 2.820,00
1xReserveringskosten + bijdrage SGR € 72,50
10xToeristenbelasting, vanaf 18 jaar (€ 1,90 p.p.p.n.) € 133,00
 
 Totaalbedrag   (€ 302,55 p.p.) € 3.025,50
Slechts 30% aanbetalen

Getoonde prijs is inclusief:

  • 6-daagse skipas Val Cenis Vanoise + Eskimo (125 km piste)
  • Water en energie
  • Eindschoonmaak, excl. keukenhoek en vaat
  • Bedlinnen, bedden zijn opgemaakt bij aankomst
  • Handdoeken (1 set per persoon)
  • Wi-Fi internetverbinding
  • Gebruik wellness
  • Toeristenbelasting, vanaf 18 jaar (€ 1,90 p.p.p.n., ter plaatse te voldoen)
  • Reserveringskosten + bijdrage SGR

Uitbreidingsmogelijkheden:

  • Bedlinnen, extra set (€ 8,- per persoon, ter plaatse te regelen)
  • Handdoeken, extra sets (€ 8,- per persoon, ter plaatse te regelen)
  • Gebruik parkeergarage (€ 63,- per week, ter plaatse te voldoen)
  • Kijk ook naar de extra te boeken mogelijkheden »

Diversen:

  • Borg accommodatie (€ 500,- per creditcard ter plaatse te voldoen)
  • Huisdieren op aanvraag (€ 84,- per week, opgeven bij boeking, ter plaatse te voldoen)
  • Kinderbed, bij boeking aan te vragen (kosteloos)
  • Kinderstoel, bij boeking aan te vragen (kosteloos)
  • Extra baby (t/m 1 jaar) toegestaan, maximaal 1 (op aanvraag) (kosteloos) - meer informatie »
    Het is op aanvraag toegestaan om maximaal één baby (= kind van 0 t/m 1 jaar oud, op dag van aankomst) boven de aangegeven maximale bezetting mee te nemen op reis (kosteloos). Let op: De extra baby moet bij boeking opgegeven worden!
  • Slechts 30% aanbetalen - Bekijk betaal- en annuleringsvoorwaarden »
  • Je kan tot 4 weken voor vertrek kosteloos het aantal personen wijzigen.
De genoemde plaatselijke kosten zijn met zorg samengesteld, maar blijven indicatief.
Skipasaanpassingen

Skipasaanpassingen

De prijzen in de prijstabel zijn per persoon en inclusief een skipas. Wil iemand geen skipas of heeft een kind/senior recht op een skipaskorting? Bekijk dan hier alle kortingen op de skipassen. Ook staan hier de prijzen voor eventuele skipasuitbreidingen aangegeven.

Staat er geen bedrag genoemd? Selecteer dan eerst de gewenste aankomstdatum.
De skipas Val Cenis + Eskimo is geldig voor het hele skigebied van Val Cenis Vanoise (125 km piste) én je kunt vijf andere skigebieden in de regio ontdekken! In elk van de volgende gebieden (binnen ca. 20 km gelegen) kun je 1 dag skiën: Aussois, Bessans, Bonneval sur Arc, La Norma en Valfréjus.

 
Prijs
Korting geen skipas
 
Kind t/m 4 jaar (6-dgn Val Cenis Vanoise vanaf dag na aankomst)
 
Kind 5 t/m 11 jaar (6-dgn Val Cenis Vanoise vanaf dag na aankomst)
 
Senior 65 t/m 74 jaar (6-dgn Val Cenis Vanoise vanaf dag na aankomst)
 
Senior vanaf 75 jaar (6-dgn Val Cenis Vanoise vanaf dag na aankomst)
 
7-dgn Val Cenis Vanoise (vanaf aankomstdag)
 
7-dgn Val Cenis Vanoise (vanaf dag na aankomst)
 
8-dgn Val Cenis Vanoise (vanaf aankomstdag)
 
Ski's Volwassenen

Ski's Volwassenen

De voordelen:
- Je huurt materiaal voor 7 dagen en betaalt slechts 6 dagen.
- Je betaalt een aantrekkelijke prijs die lager is dan bij huur ter plaatse.
- Het materiaal wordt goed onderhouden en is volledig geprepareerd bij afname.
- Als je gehuurde ski's of schoenen niet bevallen kun je ze zonder problemen omruilen.


Ski materiaal op niveau:
Het materiaal is verdeeld in diverse categorieën, afhankelijk van ervaring en wensen van de wintersporter.

- Categorie Bronze: voor beginnende skiër zonder ervaring; voordelige standaard modellen, goed onderhouden, professioneel afgesteld.

- Categorie Zilver: voor de beginnende en gemiddelde skiër met een aantal weken ski-ervaring; de nieuwere modellen ski’s & schoenen; keuze uit meerdere modellen carve ski’s.

- Categorie Goud: voor de gevorderde skiër; de nieuwe modellen ski’s & schoenen; mogelijkheid om tijdens de week van materiaal of materiaaltype te wisselen (keuze uit beschikbaar materiaal).

- Categorie Excellent: voor de veeleisende en gevorderde skiër; de allernieuwste topmodellen ski’s & schoenen; mogelijkheid om tijdens de week van materiaal of materiaaltype te wisselen (keuze uit beschikbaar materiaal).

 
Prijs
Ski's Kinderen

Ski's Kinderen

De voordelen:
- Je huurt materiaal voor 7 dagen en betaalt slechts 6 dagen.
- Je betaalt een aantrekkelijke prijs die lager is dan bij huur ter plaatse.
- Het materiaal wordt goed onderhouden en is volledig geprepareerd bij afname.
- Als je gehuurde ski's of schoenen niet bevallen kun je ze zonder problemen omruilen.


Ski materiaal voor kinderen t/m 11 jaar:
Het materiaal is verdeeld in diverse categorieën, afhankelijk van ervaring en wensen van het kind.

- Categorie Toekomst (Espoir): voor beginnende kinderen in de leeftijd van ca. 6 t/m 11 jaar; standaard modellen, goed onderhouden, professioneel afgesteld.
- Categorie Kampioen (Champion): voor de meer gevorderde skiërtjes in de leeftijd van ca. 6 t/m 11 jaar; de nieuwere modellen ski’s & schoenen; keuze uit meerdere modellen carve-ski’s.

 
Prijs
Snowboard Volwassenen

Snowboard Volwassenen

De voordelen:
- Je huurt materiaal voor 7 dagen en betaalt slechts 6 dagen.
- Je betaalt een aantrekkelijke prijs die lager is dan bij huur ter plaatse.
- Het materiaal wordt goed onderhouden en is volledig geprepareerd bij afname.
- Als je gehuurde snowboard of boots niet bevallen kun je ze zonder problemen omruilen.


Snowboard materiaal op niveau:
Het materiaal is verdeeld in twee categorieën, afhankelijk van ervaring en wensen van de wintersporter.

- Categorie Zilver: voor zowel de beginnende als gevorderde snowboarder; de nieuwere modellen snowboard & boots; keuze uit meerdere modellen.
- Categorie Goud: voor de zeer veeleisende en gevorderde snowboarder; de nieuwste topmodellen snowboards & boots; mogelijkheid om tijdens de week van materiaal of materiaaltype te wisselen (keuze uit beschikbaar materiaal).

 
Prijs
Snowboard Kinderen

Snowboard Kinderen

De voordelen:
- Je huurt materiaal voor 7 dagen en betaalt slechts 6 dagen.
- Je betaalt een aantrekkelijke prijs die lager is dan bij huur ter plaatse.
- Het materiaal wordt goed onderhouden en is volledig geprepareerd bij afname.
- Als je gehuurde ski's of schoenen niet bevallen kun je ze zonder problemen omruilen.


Snowboard materiaal voor kinderen t/m 11 jaar:
- Categorie Kampioen (Champion): voor de snowboarders in de leeftijd van ca. 6 t/m 11 jaar; de nieuwere modellen snowboard & boots.

 
Prijs
Huurmat. extra opties
 
Prijs
Groepsles

Groepsles

Reserveer via ons je skilessen bij de grootste Franse skischool; de ESF. In Val Cenis beschikt deze skischool over ca. 100 gediplomeerde instructeurs. De groepslessen zijn in het Engels of Frans en de groep bestaat gemiddeld uit 10 tot 15 personen (min. 5 personen). Kinderlessen zijn mogelijk vanaf 5 jaar, vanaf 13 jaar oud worden de kinderen als "volwassen" gezien.

De eerste les is altijd op zondag en de laatste vindt plaats op vrijdag.

Categorie indeling:
Beginner: 0 weken ervaring.
Gemiddeld: 1 à 2 weken ervaring.
Gevorderd: 3 of meer weken ervaring.

De startplaats voor de skilessen is bij de cabinelift "Val Cenis Le Haut".

Mocht je problemen of vragen hebben over het inboeken geef ons dan een belletje of stuur een mail.

 
Prijs

Foto's

Foto's, video's en plattegronden zijn indicatief en verlenen geen rechten.

Klanten beoordelen ons als uitstekend - 4,9 uit 5

Gebaseerd op 620 reviews