Onze accommodaties worden ingedeeld in verschillende kwaliteitscategorieën. Het vermelde aantal sterren is een indicatie van de kwaliteit van de accommodatie.
Toekenning van het aantal sterren gebeurt op basis van onder andere de volgende punten: inrichting, uiterlijk, aantal vierkante meters, ligging, staat van onderhoud, enz. Het aantal toegekende sterren ligt tussen 1 en 5.
Knus chalet met sauna en whirlpool op 10 autominuten van de skilift
Whirlpool / bubbelbad
Internet via Wi-Fi
Open haard / houtkachel
Sauna (privé)
Inclusief skipas
4 pers.
3
slaapk.
1
badk.
80 m²
Algemene omschrijving
Chalet Bergjuwel is rustig gelegen op een hoogte van 1100 meter boven Hippach.
De Horbergbahn gondel naar het skigebied van Hippach ligt op ca. 7 km afstand. Deze skilift geeft toegang tot het grote skigebied Ski Zillertal 3000 van Mayrhofen, Finkenberg en Tux-Lanersbach. Vanuit Hippach kun je met de skibus naar één van de andere skigebieden in het Zillertal, je skipas is geldig voor de hele Zillertal Arena met meer dan 550 km piste!
De gezellige dorpskern van Hippach ligt op ca. 4 km afstand van Chalet Bergjuwel. Er zijn meerdere winkels en restaurants te vinden. Voor de echte après-ski kan je het beste naar Mayrhofen gaan. Voor de langlaufers zijn er twee loipes in de omgeving van Hippach.
Chalet Bergjuwel beschikt over een privé-sauna en whirlpool, waar je heerlijk kunt ontspannen na een actieve dag in de sneeuw. Er is een skiberging met skischoendrogers, je beschikt over gratis Wifi en je kunt één auto parkeren in de carport.
Alles was geweldig; mooi, schoon, idilisch. Enige puntje van kritiek is de onvriendelijke communicatie met de eigenaar. We zijn eerst heel hartelijk ontvangen door de zoon van mevrouw Spitaler op de eerste avond, maar het appcontact met mevrouw zelf, was zeker niet wat wij gewend zijn in Oostenrijk. (ik ben notabene half Duits, dus we konden zelfs in het Duis communiceren) We hebben bijvoorbeeld laten weten dat we het huis heerlijk vonden, maar dat we helaas geen sneeuwkettingen konden krijgen, en dat de jakuzzie een cloortablet nodig heeft (het ging erg stinken na 2 dagen). Mevrouw Spitaler communiceert echt heel onvriendelijk/ bot/ ongeinteresseerd via de app. Ook in het huis hangen een paar briefjes en lompe communicatie: 'sierhout, als u het toch gebruikt krijgt u een boete'. of: 'de jakuzzi wordt niet aan/ uit gezet, als u het wel doet krijg u een boete' . We hebben 1 avond een noodgeval meegemaakt; mijn man moest de auto midden op de rijweg laten staan, en met de kinderen snachts naar boven lopen. Mevrouw Spitaler was niet bereikbaar, en was ook daarna niet geinteresseerd of het nog goedgekomen is. Mocht het om leven of dood gegaan zijn, dan was ze dus niet bereikbaar geweest; dit vonden we zeer kwalijk.
De prijzen in de prijstabel zijn per persoon en inclusief een skipas. Wil iemand geen skipas of heeft een kind/senior recht op een skipaskorting? Bekijk dan hier alle kortingen op de skipassen. Ook staan hier de prijzen voor eventuele skipasuitbreidingen aangegeven.
Staat er geen bedrag genoemd? Selecteer dan eerst de gewenste aankomstdatum.